Gminny Dzień Dziecka w Długołęce! 🎈

Wojciech Błoński Wójt Gminy Długołęka oraz Adrian Sanderski Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Długołęce serdecznie zapraszają wszystkie dzieci wraz z rodzinami na radosne świętowanie Dnia Dziecka! 🌞🎉

📅 31 maja
🕛 Start: 12:00
📍 Teren za Urzędem Gminy w Długołęce

Czeka na Was mnóstwo atrakcji, zabawy, muzyki i uśmiechu! Na scenie wystąpią m.in. Zumba Kids, Akademia Pana Kleksa, Grupa Wokalna Alicji Janosz, Teatr Naj oraz Centrum Uśmiechu. Nie zabraknie także animacji dla dzieci i wspólnej zabawy przez cały dzień. 🎶💃🎭

✨ W programie także dodatkowe atrakcje:
🎪 dmuchańce
🍿 wata cukrowa i popcorn
🚒 wóz strażacki
🫧 piana party
🌸 stoisko KGW Oleśniczka
👧 animacje dla dzieci

Do zobaczenia 31 maja w Długołęce

Skip to content