Gminny Dzień Dziecka w Długołęce! ![]()
Wojciech Błoński Wójt Gminy Długołęka oraz Adrian Sanderski Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Długołęce serdecznie zapraszają wszystkie dzieci wraz z rodzinami na radosne świętowanie Dnia Dziecka! ![]()
![]()
31 maja
Start: 12:00
Teren za Urzędem Gminy w Długołęce
Czeka na Was mnóstwo atrakcji, zabawy, muzyki i uśmiechu! Na scenie wystąpią m.in. Zumba Kids, Akademia Pana Kleksa, Grupa Wokalna Alicji Janosz, Teatr Naj oraz Centrum Uśmiechu. Nie zabraknie także animacji dla dzieci i wspólnej zabawy przez cały dzień. ![]()
![]()
![]()
W programie także dodatkowe atrakcje:
dmuchańce
wata cukrowa i popcorn
wóz strażacki
piana party
stoisko KGW Oleśniczka
animacje dla dzieci
Do zobaczenia 31 maja w Długołęce

