Archiwa kategorii: Galeria – Filmy

Aktor Zbigniew Waleryś po raz kolejny skorzystał z naszego zaproszenia i we wtorek spotkał się młodzieżą z Liceum Ogólnokształcącego im. Olimpijczyków Polskich w Długołęce. Licealiści z Długołęki mieli okazję spotkać…

Czytaj dalej

Film zrealizowany w ramach zajęć sekcji filmowej w Gminnym Ośrodku Kultury w Długołęce.

Reportaż z Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbył się w 14 grudnia w Świetlicy Wiejskiej w Bykowie. Imprezę zorganizował Gminny Ośrodek Kultury w Długołęce.

Relacja z warsztatów bożonarodzeniowych zorganizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Długołęce. Warsztaty odbyły się 13 grudnia 2014 roku w Świetlicy Wiejskiej w Bykowie. Realizacja reportażu – Rafał Wysocki.

Materiał filmowy z inicjatywy pt. „Poznaj swoją gminę na rowerze” która odbyła się 14.09.2014 r. w Dobroszowie Oleśnickim w ramach projektu „Otwieramy GOK… na nowo!” realizowanego w ramach Programu Dom…

Czytaj dalej

Film zrealizowany w ramach zajęć sekcji filmowej w Gminnym Ośrodku Kultury w Długołęce.

Materiał filmowy nagrany z okazji jubileuszu 10-lecia istnienia Gminnego Ośrodka Kultury w Długołęce. Nagranie zostało zrealizowane przez DOKiS.pl (Dolnośląska Kultura i Sztuka).

Film zrealizowany podczas warsztatów filmowych w ramach „EKO-WAKACJI z GOKiem” w świetlicy wiejskiej w Bykowie należącej do Gminnego Ośrodka Kultury w Długołęce.

Film zrealizowany podczas warsztatów filmowych w ramach „EKO-WAKACJI z GOKiem” w świetlicy wiejskiej w Pasikurowicach należącej do Gminnego Ośrodka Kultury w Długołęce.

Film zrealizowany podczas warsztatów filmowych w ramach „EKO-WAKACJI z GOKiem” w świetlicy wiejskiej w Śliwicach należącej do Gminnego Ośrodka Kultury w Długołęce.

10/30
Skip to content