Przez cały rok śpiewali, tańczyli, ćwiczyli układy, szlifowali role, rozwijali swoje talenty i zbierali odwagę na występ przed publicznością. Teraz nadszedł ich moment!
Już 20 czerwca uczestnicy zajęć stałych Gminnego Ośrodka Kultury w Długołęce zaprezentują efekty swojej całorocznej pracy podczas wyjątkowej gali „GOKnij się na scenie!”. Na naszej scenie wystąpią dzieci, młodzież i dorośli, którzy przez ostatnie miesiące rozwijali swoje pasje pod czujnym okiem instruktorów. Będzie muzycznie, tanecznie, teatralnie i przede wszystkim bardzo emocjonująco! ![]()
![]()
![]()
Zapraszamy całe rodziny, przyjaciół, sąsiadów i wszystkich, którzy lubią dobrą energię oraz lokalne talenty. Przyjdźcie wspierać naszych wykonawców, nagradzać ich brawami i wspólnie świętować zakończenie kolejnego kreatywnego sezonu w GOK-u.
A jeśli między występami najdzie Was ochota na odrobinę sztuki, koniecznie zajrzyjcie na nasze wystawy. Będzie można podziwiać:
fotografie uczestników zajęć prowadzonych przez Kaja Gomez – Fotografia,
prace ceramiczne stworzone podczas zajęć Marioli Syse,
prace plastyczne uczestników zajęć prowadzonych przez Jacka Sawickiego.
Sala Widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Długołęce
20 czerwca
9:30–16:00
Wstęp wolny – zabierzcie ze sobą rodzinę, znajomych i dużo braw! ![]()
Harmonogram wydarzenia:
9:30 – Zumba na dworze – ZUMBA Andżelina i Malwina Białowąs
10:00 – Artostacja
10:50 – Teatr Ruchu Team – Andrzej Kozłowski
11:20 – Wokalne Studio Nagrań – Alicja Janosz
12:30 – Akademia Tańca i Musicalu
13:10 – Artia Akademia Artystyczna
14:15 – Zespół Tańca Ludowego “Długołęka”
15:10 – Zajęcia wokalne – Maciej Adamczyk
Nie siedźcie w domu – GOKnijcie się na scenie razem z nami! ![]()

