Gminny Dzień Dziecka w Długołęce! 🎈
 
Wojciech Błoński Wójt Gminy Długołęka wraz z Adrianem Sanderskim Dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury w Długołęce serdecznie zapraszają wszystkie dzieci wraz z rodzinami na radosne świętowanie Dnia Dziecka! 🌞🎉
 
📅 31 maja
🕛 Start: 12:00
📍 Teren za Urzędem Gminy w Długołęce
 
Czeka na Was mnóstwo atrakcji, zabawy, muzyki i uśmiechu!
Na scenie wystąpią m.in. Zumba Kids, Akademia Pana Kleksa, Grupa Wokalna Alicji Janosz, Teatr Naj oraz Centrum Uśmiechu. Nie zabraknie także animacji dla dzieci i wspólnej zabawy przez cały dzień. 🎶💃🎭
 
✨ W programie także dodatkowe atrakcje:
🎪 dmuchańce
🍿 wata cukrowa i popcorn
🚒 wóz strażacki
🫧 piana party
🌸 stoisko KGW Oleśniczka
👧 animacje dla dzieci
 
To będzie dzień pełen kolorów, śmiechu i rodzinnej atmosfery. Zabierzcie dobry humor i świętujcie razem z nami! 💛
Do zobaczenia 31 maja w Długołęce
Skip to content