🌿 Senior może być EKO! ♻️

Serdecznie zapraszamy seniorów z Gminy Długołęka na wyjątkowe spotkanie poświęcone ekologii, codziennym dobrym nawykom i trosce o środowisko. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się, jak małe działania mogą mieć duży wpływ na nasze otoczenie i jakość życia.

Podczas spotkania porozmawiamy o ekologicznych rozwiązaniach w codziennym życiu, segregacji odpadów, oszczędzaniu energii oraz świadomym dbaniu o środowisko. Nie zabraknie praktycznych wskazówek, ciekawostek i czasu na rozmowę przyjaznej atmosferze.

📅 2 czerwca
🕙 Godz. 10:00–12:30
📍 Świetlica Wiejska w Łozinie
ul. Milicka 6

👥 Spotkanie dla wszystkich chętnych seniorów z Gminy Długołęka.

Ilość miejsc ograniczona!

❗nr. telefonu do zapisów 575 619 120

🎤 Wydarzenie poprowadzą prelegenci z Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Gminy Długołęka.

Zapraszamy do wspólnego spotkania, zdobywania wiedzy i inspiracji do ekologicznych działań każdego dnia! 🌱

Skip to content